Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tanultam semmit törire,...

Nem tanultam semmit törire, csak kb 2 füzetet az 5-ből, szerintetek van esélyem megírni kettesre így?

Figyelt kérdés
próbálom szerdáig befejezni de nagyon lassan megy mer ugye mindent elfelejtettem és most próbálom memorizálni is nem csak olvasni....reménytelen szerintetek?
2011. máj. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen.5-nek a fele...2,5 szóval még hajts rá egy fél füzetre...és nézd át a másik kettőt is.Utána ha van még időd jöhet a többi is.Sok sikert!
2011. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Néztél már egyáltalán feladatsort? Elárulom kb ilyen feladatok vannak hogy: a forrást segítségével válaszoljon a kérdésekre

Kérdés: Hány fő volt M.o. népessége 1941-ben?

Forrás: M.o. népességi 1941-ben 14.6 millió fő volt.

Nyugi nem nehéz ezt megírni. A fogalmazáshoz is adnak egy csomó forrást, szal a 4-es is simán meglesz.

2011. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Töri érettségi:

Atlasz + Forrás = 4es

Atlasz + Forrás + minimális saját tudás = 5ös

Csak józan paraszti ész kell hozzá, a lényeg hogy tudd értelmezni a feladatot, felismerd a forrásban lévő információkat és megfelelően tudd használni az atlaszt. Ennyi. Nem több. Ne izgulj! :)

2011. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. máj. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!