Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek kell az orvosi igazolást...

Kinek kell az orvosi igazolást bemutatnom és mikor? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap sport közben kificamítottam a lábam (a szalagok elszakadtak) és fekvőgipszet kaptam. A jövő héten kezdődnek az érettségik, és nekem ott kéne lennem. Kinek kell igazolást bemutatnom, mikor és hogyan tudom ezt az érettségit pótolni? Hol tudok ezzel kapcsolatban érdeklődni?
2011. máj. 1. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően hívd fel a sulit.

Bár én bevitetném magam ölben is, ülni meg tudsz, és megírnám, a csuda akarna vele szórakozni ősszel. A felvételi meg csúszna...

2011. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ülni tudsz és nem fáj őrülten menj és írd meg, mert legközelebb csak az őszi időszakban érettségizhetsz. S az pluszban szar, hogy ott lehet hogy nem a suliban fogod írni, hanem behívnak a megyeközpontba, és a szóbeli is lehet hogy tök ismeretlen bizottság előtt zajlik.


Én ha elhiszed ha nem a kezemet ficamítottam ki érettségi előtt egy héttel. Nah a magyar és a töri után az éjszakám kínszenvedés volt, meg közben is de nem bántam meg. Ezerszer jobb úgy érettségizni, hogy van ismerős, mert én emeltet is írtam, és nagyon rossz volt idegenek előtt kínlódni a kezem miatt.


Menj el és kezd el holnap az érettségit, ne szúrj ki magaddal, mert akkor a felvételid, sem lesz érvényes, most a lábad miatt kihagynál egy évet? Írni tudsz.

2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd föl az osztályfőnököd minél hamarabb, ő biztosan jobban tudja, ilyenkor mi a teendő. Egyébként egyetértek az előttem szólóval, ha rokonok/barátok be tudnak vinni a suliba, próbálj meg leérettségizni most.
2011. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ofőnek -
2017. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!