Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell csinálni ilyenkor,...

Mit kell csinálni ilyenkor, ha egyáltalán nem fog az agyam?

Figyelt kérdés
Jövő héten szóbelizek kémiából, 1 hét múlva.. minden napra beosztottam.. Most egyszerűen nem tudok tanulni.. próbálkozok vele, egész délután próbáltam, de annyira nem fog az agyam.. csak szenvedés, és úgy érzem semmi haszna nincs.. Mit kell ilyenkor csinálni? :S
2011. máj. 30. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozogj a szabad levegőn, sétálj, fuss, sportolj bármit kint, és tereld el egy kicsit a figyelmed az érettségiről. Aztán egy jó óra múlva próbálj meg tanulni. Nekem ez beválik. Én is a héten érettségizek kémiából. :)
2011. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát jah sportolj egy jót, ne úgy hogy beledögölj és a legfontosabb aludj rendesen. Akár napközben is 1-1 órát. Mert alvás során raktározódik a megtanult infó.
2011. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!