Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kodolányi János Főiskola az...

A Kodolányi János Főiskola az tényleg a Rendezvényszervezéssel foglalkozik? Milyen érettségi tantárgyak kellenek oda? Mennyi ott a max pont határ? Milyen tanulmányi átlaggal lehet oda jelentkezni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a Google a jó barátom,de hátha van itt olyan ember,aki esetleg tudna nekem segíteni ebben...Légyszi segítsetek,mert tényleg fontos lenne :(
2011. jún. 5. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Én oda járok nemzetközi tanulmányokra. Pontosan milyen szakra szeretnél menni?
2011. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendezvényszervezői szakra,vagy ami ahhoz köthető
2011. jún. 5. 19:23
 3/5 anonim válasza:
Nem tudok róla, hogy konkrétan lenne ilyen szak, bár én nem ezen a területen tanulok. Esetleg turizmus-vendéglátás szakon belül lehet, hogy lehet erre szakosodni. Turizmus-vendéglátásra pedig úgy tudom idegen nyelv-töri-matek közül kell valamelyik kettő. A ponthatárok fizetősön nagyon alacsonyak, és úgy tudom turizmuson államin se olyan nagyon vészesen magasak.
2011. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem ott csak Andragógia van ami művelődés szervezés.. nem ugyan az mint a rendezvényszervezés.. azt csak okj-s szakokon tanulhatsz
2011. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van rendezvényszervezés de csak msc-n,előtte kell valami mást tanulnod (nem tudom pontosan mikről jelentkezhetsz erre a szakra)
2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!