Hogyan legyek színész?

Figyelt kérdés

Az az álmom hogy színész leszek. hülyén és gyerekesen hangzik, tudom, de az van, hogy én nem M.O-n akarok színész lenni hanem Hollywoodban.Szerintetek mennyi az esély? és hogy kezdjem el? és hogy folytassam? jó lenne L.A-be vagy New Yorkba járni majd egyetemre, de az angol se megy még jól

(tudom, annak kell lennie az 1. lépésnek, de az is zűrzavaros, mert az iskolába csak németet tanulok, és angolra külön járok hetente 1X... folyton elfelejtem, mit vettünk, de nincs több időm :( )

színészkedésbe jó vagyok és nagyon gyorsan tanulok szöveget


normálisak légyszi: 12/L


2011. jún. 16. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
18%

És melyik lenne az a gimi, ahol tanulsz?

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ált.isk. vagy, főleg a fényképalbum forrásából. Egyébként az okosságnak szerénységgel kellene párosulnia. Valószínűleg te csak jól tudsz magolni, hm.

2011. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

az a fotó másik iskolában volt(oda jártam gimi előtt). a Zrínyibe járok Zegen.

am meg nem gondolnám, hogy csak jól tudok magolni, mert a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóján 2. lettem (logikai feladatokból áll) ja és bocs nem akartam annyira nagyképünek lenni és most annak hisztek, csakhát szeretem magam kibeszélni :O

2011. jún. 16. 19:10
 33/67 A kérdező kommentje:
na?
2011. jún. 16. 19:12
 34/67 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb gimnázium a Fazekas Budapesten.
2011. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
ok akkor a 2. de nemtom te honnan tudod de én azt láttam hogy a miénk 1-10 ig ingadozik folyamatosan :)
2011. jún. 16. 19:27
 36/67 anonim ***** válasza:
37%
A Zrínyit még a pécsi Leőwey Klára Gimnázium is leelőzi... azért ne ájulj el saját magadtól :D de eddig mintha azt mondtad volna, hogy általános iskolába jársz és amúgy 12 éves vagy, na mind1... színészethez meg a kutyát nem érdekli különben, hogy Te milyen matek versenyen vettél részt...
2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
8 osztályos gimi is van már demind1
2011. jún. 16. 21:02
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként észrevetted, hogy csupa apróságba kötsz bele ? Szerintem a lelked mélyén tudod, hogy igazunk van, hiszen nem kicseszni akarunk veled, hanem rámutatni a reális gondolkodásra. Meg mondom őszintén ebben a korban nekem is voltak hajmeresztő álmaim, hiszen ki nem vágyik csak egyszer is a rivalda fénybe... no de különben első válaszoló vagyok, tehát javaslom próbáld meg azokat amiket említettem, de emellett folytasd úgy a tanulást, ahogy eddig, egy jó egyetemre azért juss be, ha még sem jönne össze a színészet . Sok szerencsét!
2011. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
köszi és tényleg 1000 bocs a sok rettenetes válaszért, csakhát még nem pihentem ki a sulit... :)
2011. jún. 16. 21:32
 40/67 anonim ***** válasza:
megértem :)) én holnap érettségizem, úgyhogy én is harapós kedvemben vagyok :D
2011. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!