Hogyan legyek színész?

Figyelt kérdés

Az az álmom hogy színész leszek. hülyén és gyerekesen hangzik, tudom, de az van, hogy én nem M.O-n akarok színész lenni hanem Hollywoodban.Szerintetek mennyi az esély? és hogy kezdjem el? és hogy folytassam? jó lenne L.A-be vagy New Yorkba járni majd egyetemre, de az angol se megy még jól

(tudom, annak kell lennie az 1. lépésnek, de az is zűrzavaros, mert az iskolába csak németet tanulok, és angolra külön járok hetente 1X... folyton elfelejtem, mit vettünk, de nincs több időm :( )

színészkedésbe jó vagyok és nagyon gyorsan tanulok szöveget


normálisak légyszi: 12/L


2011. jún. 16. 13:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 Sophie-Mila válasza:
Most nem azért de Zrínyi oké elismerem jó suli, mert én is zegi vagyok ismerem...de oda is csak olyanok járnak, akiket mindenhonnan pénzelnek, az ott lévő gyerekek 90% - a olyan mint te, egy agyilag sötét, csak magolni képes beképzelt liba, a maradék 10% - ot meg tényleg az eszéért vették fel. Ennyi pont vége.
2012. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

a színészkedéshez nem sok tanácsot tudok adni(ezért is olvastam végig hátha lesz valami hasznos info)

Amerikával kapcsolatban csak annyit hogy nem lesz egyszerű mert nagyon sokan akarnak kimenni nagyon sok országból. ha ott akarsz tanulni az alap a TOEFL nyelv vizsga amit 2 évente ujjra kell csinálnod (folyékonyan, helyesen beszélek és értek mindent a filmekben / zenékben de mégsem merek még jelentkezni)

bár 10 nyelv óra az elég sok és ezt kb 2 éve írtad ki szóval most már biztos jobban megy az angol

még annyit hogy ott sem fenékig tejfel az élet úgy tünik hogy az emberek jobban élnek ami sok esetben igaz is de ott is vannak nyomornegyedek

de persze nem lebeszélni akarnak én is utálom amikor azt mondják hogy úgy se fogok kijutni meg hogy felejtsem el

minden esetre sok szerencsét ha a 2 év alatt még nem változott a célod

2013. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim válasza:

az iskolai kérdésekre a hivatalos adatok alapján:

1. Fazekas Gimnázium Budapest

2. Révai Gimnázium Győr

3. Zrínyi Gimnázium Zalaegerszeg


most vitatkozzatok egymással.

2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim válasza:
Helló! Am nekem is ez az álmom csak én plusz énekelek is. (nagyon jól tanárhoz járok 2 éve) A szüleimnek úgy van pénzük hogy eleve külföldre menjünk egyetemre. plusz én nagyon jó vagyok angolból annyira hogy amint lehet felsőfokúra megyek. 12/L
2013. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim válasza:
16 éves lány vagyok, gimnáziumba járok és hármas átlagom van. Én is nagyon szeretnék színésznő lenni Hollywoodban. A legszörnyűbb dolog az, hogy 9-10 évesen teljesen ugyanilyen voltam mint te. Viszont felnőttem és már nem csak a hírnév és csillogás számít. Tényleg gondolkozz el azon, amiket előttem írtak, főleg ha még mindig ez az álmod. Engem anya és apa szedett le a magas lóról, ami miatt hihetetlen hálás vagyok nekik. Viszont még mindig színészkedni akarok akár tetszik nekik, akár nem. Remélem a te eszed is megjött mára. :)
2013. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 M@x válasza:
Benne volt egy könyvben, hogy: "Az egész világ sztár akar lenni..." Hát igaz :D
2013. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 KoviiEszter válasza:
En elmennek veled szivesen..dejoolenne<3*-*
2014. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
Hogy alakult a "terv"? még mindig Hollywood az álom? hogy haladsz az úton?
2014. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim válasza:
Már nem azért, de miért beszél mindenki úgy egy 12 éves kislánnyal, mintha felnőtt lenne?(tudom hogy teltek el évek, de ez nem sok mindenen változtat) Valahol azt érzem az emberek többségében akik ide írtak, hogy irigylik azt, hogy valaki még mer nagyokat álmodni, miközben a ti álmaitok már szertefoszlottak.. Hogy a fenébe ne sikerülhetne neki? Komolyan.. Nemrég olvastam egy emberről, aki a középiskolát otthagyta, mert úgy gondolta, hogy hülyeség az amit tanítanak neki, mégis mindig az volt az álma, hogy nagyon gazdag lesz, és tessék milliárdos lett, ő is úgy kezdte, hogy először kávét szolgált ki.. Meg pl volt egy film is egy másik emberről, hogy annyira rosszul jöttek ki neki eleinte a dolgok, hogy az utcára kellett mennie, mégis milliárdos bróker lett.. A lényege az egésznek, hogy nem az számít, hogy honnan jössz, ki vagy, milyen idős vagy, vagy hogy hogyan nézel ki, hanem az hogy mennyire vagy elszánt az adott dologgal kapcsolatban, és hogy mennyi energiát fektetsz bele. Lehet keresni a kifogásokat, meg a hátráltató tényezőket, lehet azokkal foglalkozni, de akkor ne várjatok el semmit az élettől..
2015. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim válasza:
Sziasztok ! Nos az jó hogy te elhatároztad hogy színész szeretnél lenni,és tanácsként : kezdd el magyarországon kisebb színházakban , addig amíg valaki felfigyel rád , és felkér téged hogy szerepelj egy magyar filmben , aztán ha sikeres vagy , akkor akár jöhet hollywood is ! kövesd az álmaidat , és ne add fel !
2016. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!