Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom az orvosit?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok (4-5), viszont nehezen tanulok, többnyire azért mert elterelődik a figyelmem, de ha komoly dologról van szó, össze tudom szedni magam, hogy csak arra koncentráljak. Ezt azért írom, mert tudom, hogy orvosin rengeteget kell tanulni. Viszont ami érdekli az embert azt egyértelműen könnyebben tanulja, én is így vagyok ezzel. Az emberi testtel kapcsolatban minden érdekel, ahhoz szerintem le tudnék ülni, akármennyit is kell megtanulni. Csak nem tudom, hogy a fent leírtak miatt bírnám-e azt a rengeteg tanulnivalót. De ha jelentkezek is, akkor vagy úgy fogok, hogy egy évet más egyetemre járok, vagy 1 évet itthon maradok, mivel túl későn jöttem rá, hogy ezt szeretném, és jövőre, az utolsó évembe már nem fér bele minden: az emelt biosz, közép kémia, második id. nyelvből középfok (mer az elsőből most megyek). 3 évet végigtanultam mindenfajta szünet nélkül (se nyári, se tavaszi, se stb. szünetem nem volt) hogy ezek meglegyenek, és sajnos nem gondoltam, hogy a végén ez szeretnék lenni. :S Szerintetek megoldhatóak ezek? Vagy inkább válasszak más egészségügyi pályát?
2011. jún. 16. 16:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez gondolom nem volt ingyenes, ugye?
2011. jún. 17. 13:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes OKJ-s képzések, ha jól tudom. Még csak most leszek 10.-es, de nekem is az orvosi a terv, semmi mást nem tudok elképzelni... Sok sikert! :)
2011. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is! :D
2011. jún. 18. 09:16
 14/17 anonim válasza:
De, ingyenes volt. (A fitnesses vagyok. :D) Első OKJ-s ha jól tudom 23 éves korig ingyenes.
2011. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2011. jún. 21. 21:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy ?
2016. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz érettségizni?
2016. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!