Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dráma tagozatos iskola a...

Dráma tagozatos iskola a Keleti pályaudvarhoz közel. Milyen iskolák vannak?

Figyelt kérdés

Dráma tagozatra szeretnék menni. De szüleim nagyon féltenek Pesten, és ezért a lehető legközelebb legyen a Keleti pályaudvarhoz. Jövőre leszek 8.-os, szóval pályaválasztás előtt vagyok/leszek. Válaszokat előre is köszönöm!

14/lány


2011. jún. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából dráma tagozatos sulit nem ismerek,csakis egyet,ezért nem is fogok többet ajánlani,de googleben érdemes utánakeresni biztos kidob párat!:)

Van a Vörösmarty Mihály gimnázium és ennek van drámatagozata ismerösöm is odajár, ő olyan átlag 4es tanuló volt és felvették, szóval körübelül ilyen a suli,erős 4es:) Viszont imádja a társaságot,a légkört,elvileg nagyon jók a tanárok is. Itt a suli honlapja: [link] felvételi információknál megtalálsz mindent. puszi.<3

2011. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A Keletinél áll meg a metró, ami gyors és kényelmes, ezért minden közel van a Keletihez, ami metró közelében van.


Másrészt a Keleti környéke közbiztonsági szempontból a város rosszabb részei közé tartozik, ezért a szüleidnek sokkal kevésbé kéne félteniük attól, hogy ott rögtön felszállj a metróra, ami biztonságos, és elmenj másfelé, mint hogy a Keleti környékén bóklásszál.

2011. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon köszönöm a válaszokat!

Azt a Vörösmarthy Gimnáziumot megnéztem, és tetszik. :D

2011. jún. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!