Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szóbeli érettségire, hogy...

Szóbeli érettségire, hogy lehet megtanulni a tételeket, mikor olyan sok?

Figyelt kérdés
magyar 40tétel,töri 20 biosz 20 ,idegen nyelv ,hittan 48
2011. jún. 18. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mondjuk 1 hétig mást se csinálsz. Én így tanultam meg 60 tételt az elmúlt 5 napban, és most még ismétlek szerdáig. Bár ha előbb elkezded, több időd is van rá. Akarat kérdése. Egyetemen elvileg sokkal többet kell majd tanulni vizsgaidőszakban.
2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
jaja, tanulsz mint állat. Én is utolsó 7-re hagytam a 84 tételt, meg a projektmunka megtanulását...még van 3 napom és kb. 30 tétel
2011. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 skarma ***** válasza:
én kb 4-5 nap alatt tanultam 60-valamennyit. Nem lehetetlen. Menni fog.
2011. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Meg lehet azt tanulni. Végül is nem ismeretlen az anyag, hiszen ez mind az, amit már korábban is meg kellett tanulnod.
2011. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan részletesen. Én pl. töriből kihúztam egy olyan tételt, amit nem is néztem át, mégis maxpontos lett.
2011. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ezen az oldaon mindenkinek 90% felett lett az írásbelije, és a szóbelire semmit sem tanult, mégis max pontos lett... fura
2011. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát most hazudjak a te kedvedért vagy adjam meg a tanárom számát, hogy megkérdezd tőle?
2011. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne szenvedj már. Az érettségi tételeket megtanulni sem kell...ha sokszor olvasgatod, rádragad.

De egyébként ha nem vagy túl jó képességű, akkor meg leülsz és megtanulod.

2011. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de akkor írnád azt, h évközben tanultál, vagy elolvastad a tételeket stb. Mert az, aki sosem tanul semmit és a tételeket sem ovlasta el, az nem felel le max pontosra, max 2-es 3-asra
2011. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"a szóbelire semmit sem tanult, mégis max pontos lett... fura"


Aztán mégis mi a fura ezen? A saját tanárodnál szóbelizel. Érettségin még a legszemetebb tanár is jóarc. Ráadásul olyan tárgyból teszel vizsgát, amit több éve tanulsz. Csak rádragadt már vmi. De ha nem, akkor meg ott az atlasz, a szöveggyűjtemény stb. Néhány költői képet már csak ki tudsz keresni egy cseszett versből.

2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!