Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakmát...

Szerintetek melyik szakmát válasszam?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni, 2 szakma tetszik nagyon, de nem tudok dönteni, hogy melyik legyen.

1. OE-Könnyűipari mérnök szak, nyomdaipari szakirány

2. Logisztikus OKJ


Ha a mérnöki szakot választanám, akkor tudnék segítséget kérni egy ismerőstől, ő ott végzett pár éve, nyomdában dolgozik, tudna korrepetálni is, ha kell, és oda tudná adni a jegyzeteit stb.

Ami még emellett szól, hogy nem messze lakok egy nagy nyomdától, ahova biztosan tudnék menni gyakorlatra, mert nagyon szívesen várják a diákokat.


Logisztikáról nem tudok olyan sok mindent, egyik ismerősömnek volt logisztika órája, és mesélte, hogy miket tanulnak, és megtetszett.


Az egyetem 3,5 év min., az OKJ 2 év lenne, ti melyiket választanátok?


2011. jún. 19. 15:53
 1/3 anonim válasza:
Én a nyomdát...ha ilyen jó esélyeid vannak,ne halaszd el ;)
2011. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a nyomdát. Azonban azzal is számolj, hogy mi lesz ha évek múlva a kedves ismerős már a fasorban se lesz? Ha esetleg megszakad a kapcsolat köztetek, akkor is érdekelni fog a szak?

Tanultam most logisztikákat, és nekem a hajam hullott tőle. :D Targoncák, konvejorok, tárolók... Néha olyan triviális dolgokat magyaráztak órákon át, hogy azt hittem rossz rendezvényen vagyok.

2011. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megszakad a kapcsolat az ismerőssel, mert pár utcára lakunk egymástól és a szüleink is jóban vannak, ő ajánlotta fel, hogy segít, ha kell.


Azért félek kicsit ettől a nyomdás dologtól, mert van pár kémiás tantárgy, ami nehéz, a kémiát viszont soha nem szerettem annyira.

2011. jún. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!