Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikerülhet az emelt kémia?

Sikerülhet az emelt kémia?

Figyelt kérdés
9.-ben és10.-ben volt kémiánk, végig ötös voltam. Szeptemberben kezdem a 12.et, és októberben szeretném megcsinálni az emeltet. 10.óta nem vettem elő. Ha az egész nyaramat áttanulom, sikerülni fog 90%ra? Most döntöttem el, h beadom állatorvosira.
2011. júl. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kellő szorgalommal bármit el lehet érni... több mint 3 hónapod van addig, úgyhogy én úgy gondolom sikerülhet. Én is októberben megyek csak középszinten. Bár én már attól is félek :D Azért egy kémia tanárt erősen javaslok, én is fogok járni augusztusban.
2011. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom szétrombolni a rózsaszín felhőd, de felejtsd el !

3 hónap alatt több év kihagyást sztem még közép szinten sem lehet megoldani, ha egy magas %-ot akarsz. Sztem kell hozzá minimum egy év, mert a kémia amúgy sem egy sétagalopp ,nem hogy még emelten.

Jah és ha nagyon nagyon nagyon imádod a kémiát és érted is csak akkor lehet 90% körüli, amúgy esélytelen

Bocs, de nem akartam illúziót kelteni.

Sok sikert a kémiához !!!

2011. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia :) Én is úgy gondolom, hogy max. a közepet csinálommeg ősszel. 1 évet hagytam ki, és még így is 67%ra írtam meg az idei kémia érettségit. Ha újra foglalkozok vele, akkor szerintem májusban tuti sikerül az emelt :)
2011. júl. 5. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés után még azt írtad az emeltet fogod megcsinálni.Ha most megírtad a közepet akkor nem csinálhatsz újra közepet októberben, én úgy tudom.
2011. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy még nem érettségiztem, csak letöltöttem a tesztet, és megírtam
2011. júl. 7. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért elmondhatod, hogy hogyan készülsz rá, mert nekem így egyedül nagyon nehezen megy, de csak augusztustól mehetek tanárhoz. Én középszinten megyek és minden tanácsnak nagyon örülök :)
2011. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én gimiben két évig tanultam kémiát a mozaikos tankönyvből. Én most az elméleti anyagot újra átnézem (naponta 3-4 lecke a mozaikos kémia tankönyvből) és így egy hónap alatt át tudok venni két éves anyagot. Emellett a tankönyv végében van név-és tárgymutató. Ahogy az kinéz, én az bemásoltam wordbe egy táblázatba, és ha aktuális megtanultam egy új fogalmat azzal kiegészítem a táblázatot. Ha kész leszek, akkor a végére értem minden fogalomnak, majd kinyomtatom, és naponta mondjuk mindig 10-15-t átnézek, hogy maradjon fejben :P Én úgy vagyok vele, ha a fogalmakat folyamatosan szinten tartom, akkor az elméleti tudásom nem fog alábbhagyni. :) És ha mondjuk te is vársz májusig az érettségiig, mint én, és naponta átnézel 10-15 fogalmat + még számolgatsz is egy kicsit - gondold el milyen profi leszel :)
2011. júl. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!