Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodás és menedzsment?

Figyelt kérdés

Corvinuson bejeltöltem mindkettőt és fel is vennének, melyiket válasszam?

Jó vagyok matekból és nyelvekből is.

Viszont kommunikálni nem szeretek,inkább számolni:)


2011. júl. 5. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Sziaaa! :D Hány pontod van? Majd találkozunk szerintem valahol. :) Én is pont ezeket jelöltem be. :D És gondolkodtam is a dolgon.

A nemzetközire ugye kevesebb embert vesznek fel, kicsit konkrétabb is a képzés, de a gazdmen szakon sokkal több a mesterképzés-választási lehetőséged. Pl én kicsit sajnálom is, hogy nem a pénzügyet választottam annó, de a gazdmenről lehet menni pénzügy meg mindenféle mesterre, mester nélkül meg nem élet az élet, és nemzgazhoz nem tartoznak nekem tetsző mesterek.

kicsit én is olyan vagyok, mint te, amit utoljára írsz, de ha oda felvesznek, sztem azért csak oda megyek, hiszen ez volt a cél és az álom, aztán kialakul. ;)

2011. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, és még annyit, hogy a gazdmen képzést nagyon leszólják, hogy az semmire sem jó. elvileg tényleg muszáj a mester oda, ha azt választod.

amúgy... szerintem azért csak kell használni a nyelveket a nemzgazdon, de szerintem elég hasonló a két szak alapvetően. nézegettem az órákat, az elején nincs is eltérés azt hiszem.

bár nyilván egy jelenleg odajáró többet tud segíteni, azért remélem volt értelme írnom. :)

cserélünk msn címet? nem ismerek ott senkit. ^^

2011. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Küldtem neked emailt
2011. júl. 5. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!