Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valószínűleg bíróságra kell...

Valószínűleg bíróságra kell mennem, mert jogtalanul utasították el a többletpontjaimat. Ha emiatt, tegyük fel, csak augusztusban kapom meg pluszpontokat, utólagosan felvehetnek az egyetemre?

Figyelt kérdés
Már fellebbeztem ez ügyben, de azt is elutasították, viszont én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez a többletpont megjár, mivel 2008ban, és 2010ben is elfogadták. (Igaz, 2010ben is fellebeznem kellett)
2011. júl. 8. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jár többletpont, mert az a lényeg, hogy a középfokú tanulmányaid során rendszeresen járt az egész. 2008-ban és 2010-ben tévedtek. Most nem szeretnének még egyszer.
2011. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jár, tavaly a felvi jogász is nekem adott igazat. Nem az a lényeg, hogy a 4 gimnáziumi év alatt rendeszeresen kapjam. A támogatásnak ez a neve, hogy rendeszeres gyermekvédelni kedvezmény...nem attól rendszeres, hogy kapom 4 évig.
2011. júl. 9. 14:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jár, bár én nem vagyok jogász. De most tényleg kizártak a jelentkezésből? Mert akkor annyi az egésznek.... :(
2011. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, kizártak. De ha befizetem a jelentkezési díjat keddig, akkor újra aktív lesz a jelentkezésem. Igazából nem ez a legnagyobb bajom, mert nem gond a befizetés, csak nem fogom időben megkapni a pontokat. :S
2011. júl. 9. 15:17
 15/16 A kérdező kommentje:
És igen, képes vagyok ezért bíróságra menni, ha szükséges...Nem fogom hagyni, hogy pár tudatlan ügyintéző elcsessze az álmaimat. Már nagyon régóta szeretnék erre az egyetemre járni...
2011. júl. 9. 15:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Minél előbb írsz újra a felvi jogásznak annál nagyobb esélyed lesz... + fizesd be.

Ne töketlenkedj, hanem csináld.

2011. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!