Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb. a nulláról 2 év elég a...

Kb. a nulláról 2 év elég a rajz alkalmasságira való felkészülésre?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon szeretnék építészmérnöki szakra menni, majd 2 év múlva egyetemre. Elég sokat olvasgattam utána, s leginkább ez a rajz alkalmassági "ijesztett" meg. Nem arról van szó, hogy annyira béna lennék, csak ott nem egy almát kell lerajzolni...

Igazából azt sem tudom kehez kellene fordulnom, mert nem tudom hogy egy középiskolai rajztanár alkalmas lenne erre, de persze lehet, csak nem vagyok benne biztos...


2011. júl. 11. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A bme szokott szervezni minden évben felkészítő tanfolyamot. Én végzősként jártam oda, nagyon hasznos volt, de szerintem 11.-esen sem nézne ki onnan senki.
2011. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet!
2011. júl. 11. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy középiskolai rajztanár nem alkalmas! Vagy inkább nem elég... Ha van lehetőséged járj egy olyan tanárhoz, aki specifikusan az ilyen alkalmasságikra készíti fel a diákokat. De kezdd el már nyáron, rajzolgass minden nap, ha van rá időd. Gondolom bme-t megjelölöd. A térrekonstrukció előtt hasznos, ha van egy kis alapod térlátás terén. Ha van kedved, és szorgalmas típus vagy, gyakorolgas vetületi ábrázolás alapján lerajzolni egy testet, akár már a nyáron iis. Csak a szorgalom, és a kitartás hozhatja meg az eredményt. Két év hosszú idő, sokat fogsz fejlődni, de ne add fel, ha az elején nagyon rosszul is megy! Hajrá ^^
2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!