Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezért kapnék többletpontszámot...

Ezért kapnék többletpontszámot továbbtanulásnál? Ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Most leszek 3.-os. Tisztában szeretnék lenni evvel már most.

Sajnos apum már nem él, édesanyámnak csak 8 általánosa van. Ezért kapnék többletpontot? Ha igen, mennyit?


Előre is megkérném a "kötekedőket", hogy "Tanulj inkább!!" kommentjeiktől kíméljenek.:)

Mindig jeles volt a bizim, higyjétek el, énsem örülök, hogy így alakultak a dolgok, de ha lehetséges, megragadom a lehetőséget!!!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!(;


2011. júl. 15. 17:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Oksaméta.:)

Köszönöm a tippet!:)

Remélem összejön.:/:)

2011. júl. 16. 12:53
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudtam eddig, hogy ezért jár pluszpont, de úgy látszik mégsem. Én is csak azt tudom tanácsolni, mint az előttem lévő, hogy próbáld meg, max visszadobják. Egyébként a legegyszerűbb, ha bemész az önkormányzathoz és ott mindenben segítenek, mert a felvi.hu-n néha nem egyértelműek a dolgok, és nagyon sokan kapnak úgy pluszpontokat, hogy látszólag nem is jogosultak rá. Hallottam egy ilyet (bár hangsúlyozom, hogy elég pletyka alapú az egész), hogy srác szerzett valami papírt arról, hogy hiperaktív és arra kapott valamennyit. Mondjuk ez elég érdekes...

2011. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

ÚrIstennn..:D:D

Most ha beállítok, hogy össze-vissza hadarva beszélek, kapok egy papírt, és kapom a pontokat.:D

Jó ötlet.:P

2011. júl. 16. 19:38
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát én már tényleg nem tudom mire adnak meg mire nem :D én megoldottam annyival, hogy emelt érettségi meg nyelvvizsga, arra biztos hogy jár :P
2011. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!