Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A természettudományi karra...

A természettudományi karra járók minden esetben lenézik a bölcsészeket?

Figyelt kérdés

Én speciel pszichológiára megyek, és nem érzem, hogy kevesebbet érnék, mintha mérnöknek készülnék...

Ti mit gondoltok erről? BTK vs TTK?

Nem vitát szeretnék, csak véleményeket.


2011. júl. 22. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Pedig ebből vita lesz... hisz nem sok olyan embert találni, aki kipróbálta mindkét szakot. Hogy mi nehéz és mi nem, azt ebből nem lehet megítélni, viszont, hogy mennyire piacképes egy-egy szak, azt már statisztikákból lehet látni.


egy TTK-s

2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Na én is pszichora megyek. Te melyik egyetemre?


Amúgy igen, eddig akikkel beszéltem mindig lenézték a bölcsész karosokat...

Én pl emelt biológiáztam is, ha nem vettek volna fel pszichora, akkor orvosira mentem volna, pszichiáternek.


Szóval nem, nem érzem hogy mi bármivel is kevesebbek lennénk mint egy TTK-s, csak más az érdeklődési kör... ennyi.

2011. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem szakot, hanem kart, bocsánat :)))


1.

2011. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

2. Vagyok, amúgy általában nem tudom milyenek a bölcsészesek, de ha javarészt olyanok mint pl ez az egyén itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


(amit nagyon remélek, hogy nem) akkor nem annyira alaptalan ez a lenézés dolog :D

2011. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
:DDDD én ezen a kérdésen röhögök tegnap óta. Azért szak és szak között is van különbség :)
2011. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
DE-re megyek, én szeretem a humán és reál tárgyakat is, bennem ez teljesen összefér. Csak most, az oldalon olvasgatva tűnt fel, ez az ellentét. Bennem fel sem merült eddig, ugyanis a családom is mindenféle beállítottságú emberekből tevődik össze és tökéletesen megvagyunk.
2011. júl. 22. 13:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez adja... Nem bírom abbahagyni a nevetést:)
2011. júl. 22. 13:44
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy kedves kérdező a DE-n teljesen különböző épület(ek)ben van a két kar, úgyhogy nemigazán van úgymond "keveredés".
2011. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Legtöbb barátom nyelvszakra megy, sokan tolmácsnak készülnek, szerintem ennek is van jövője. Büfé szak alatt mit értünk? Elég tudatlannak érzem magam a témában, elnézést:)
2011. júl. 22. 13:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek, hogy megver egy fizika szakos:)
2011. júl. 22. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!