Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Nemzetközi igazgatás" alapsza...

"Nemzetközi igazgatás" alapszak a Corvinuson. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mit hallottatok róla, jár-e esetleg oda ismerősötök.. El lehet vele helyezkedni, stb? Bármi érdekel :)


[ [link]


2011. júl. 22. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Értő olvasás!!!!

Mert megkérdezted, hogy mi a helyzet a matekkal.

Figyelj sztm hagyd a felsőoktatást nem neked való az.

2011. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt max 1-2 hosszabb beszélgetés után tudnád megállapítani... Elég vicces emberke vagy, ilyeneket mondasz pár neten elhangzott mondat után... Modor ötös.
2011. júl. 31. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
26%

Modor?Ne haragudj tudod, hogy mi a szó jelentését?

Teljesen jó szándékúan segítünk, erre te belekötsz, mert véletlenül válaszoltam a kérdésedre és előjössz egy teljesen oda nem illő hozzászólással, holott feketén fehéren rákérdeztél a matekra.

Azt soha nem állítottam, hogy a Corvinus ezen büfészakán kellene matekot tanulnod, hanem ismét elmondom, azt írtam, hogy alapvetően gazdasági szakembereket képez. Majd még neked áll feljebb?

Azért ezt a felesleges okoskodást, mellébeszélést és "nem vállaljuk, amit mondunk vagy kérdezünk hozzáállást" a Corvinuson érdemes mellőzni, mert ha egy oktatóval ugyanezt eljátszod, elástad magad.

Ha felteszel egy kérdést és választ kapsz rá, ne gyere azzal a marhasággal, hogy de nem is kérdezted, mert totál idiótának fog tartani mindenki, teszem hozzá teljesen jogosan.

2011. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem büfészak ha elnézed a tantárgyakat... jobb lenne tisztában lenni előtte azzal hogy miről is beszélsz konkrétan.
2011. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!