Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most mit tegyek? Döntésképtele...

Most mit tegyek? Döntésképtelen vagyok!

Figyelt kérdés
Bocsi lehet hogy nem ide tartozik de valahogy a közoktatásban sem éreztem helyén valónak . Szóval most megyek 10-be és szeretnék iskolát váltani több ok miatt is de főként azért mert valahogy nem találtam a helyemet és emiatt nagyon sokan kihasználtak főként a pláza k.ur.vák :( . Na mindegy ez hosszú is . És most kinéztünk két másik iskolát anyukámmal az egyik egészségügyi a másik meg infós . Most meg nem tudok dönteni hogy melyik lenne a jobb . Vagyis hát infóból mindig 4 fölött voltam de nagyon félek tőle hogy mi van ha majd nem tudom főleg a szóbeli részét .Végül is az azért lenne jobb mert ott inkább fiúk vannak és tényleg nem azért mennék oda hogy pasizzak meg minden csak valahogy velük sokkal jobban kijövök és valahogy ők kevésbé tudnak olyan gonoszak lenni mint a lányok egymás ellen . Van egy ismerősöm ott csak más osztályban . Ami hátrány hogy belülről még sosem láttam a sulit(ez nem annyira gáz bár kicsit messze van a buszmegállótól így sokat kéne gyalogolni :S) sem azt az osztályt ahova megyek ez azért elég rossz mert a rosszból nem akarok a rosszabba menni .A másik suliba vagyis az egészségügyiben már voltam :) az tényleg szép volt de az hogy hogy néz ki a suli az tényleg nem számít . Azt is egy ismerősöm javasolta akivel néha szoktam beszélgetni . Ott az lenne a jó hogy ő akkor az osztálytársam lenne :) . Csak ott meg a 40 fős osztályból 4 fiú van kb ami elég rossz . Már ebből az osztályból láttam hogy hogy néznek ki emberek na azért mit ne mondjak némelyik elég érdekesen nézett ki ahogy mini szoknyában és egy mell takaró toppban csücsörítve pózol a tükör előtt :S de mindegy . Az az igazság hogy azon vacilálok hogy már az infóba most kell feladni a jelentkezést postán de a másikban 22.-dikén kéne bemenni csak ott az a bibi hogy mivel én nem tanultam biológiát ezért lehet különbözetit kell tennem ami elég nehéz lenne egy éves anyagból de ez még nem biztos . Egy részből szívesebben mennék az egészségügyibe hisz ott osztályomban még is csak lenne valaki akit jobban ismerek . És most az a kérdés hogy akkor feladjam a papírt vagy várjam meg a 22.-tőt mert ha felvesznek amoda és kiderülne hogy nem kell különbözetit tennem akkor eléggé bánnám de ha meg lekésem emiatt a postázást akkor oda már nem igazán vennének föl és ha meg ott különbözetit kéne rakni amit érzek hogy nem fogna menni akkor mehetek vissza a régi suliba ami valami borzalmas ötlet lenne :'( ! Szerintetek most mit kéne tennem ??? Mert azért még is csak fontos döntés . Ha valamit számít továbbá újságírással szeretnék foglalkozni de ez még nagyon nem biztos ! Köszi mindenkinek és bocs ha nem lett valami érthető !
2011. aug. 15. 13:44
 1/8 anonim válasza:
És mégis mit szeretnél jobban tanulni? Az, hogy milyenek az osztálytársaid nem kell, hogy mérvadó legyen, ne ítélj elsőre. Lehet, hogy a csücsörítős lány egy értelmes, kedves csaj. Szerintem ülj anyukáddal, vegyetek elő két lapot, egyikre írd fel az infós iskolát a másikra pedig az egészségügyit. Melyiknek mik az előnyei és mik a hátrányai. Ki fog derülni a válasz. Ne csak az emberekre koncentrálj!!
2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Infó.

És olvass sokat, ha újságíró szeretnél lenni.

Próbáld bátrabban alkalmazni a vesszőt! :)

Tömören, választékosan fogalmazz.

Sok sikert!

2011. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az egészségügyibe mennék, de te döntsd el:)

Melyik a jobb hírű iskola?

2011. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az egészségügyi a másiknak nem igazán van híre !Csak attól félek tényleg ha itt az infósnál lekésem a jelentkezést és nehogy az egészségügyibe csak különbözetivel vegyenek fel :S :(
2011. aug. 15. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
mit szeretsz, mivel foglalkoznál szívesen. a 2 suli ég és föld te ismered magad jobban.
2011. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem debreceni vagy véletlenül?:) ha igen akkor elmondanád h mi az infós suli neve?
2011. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok debreceni ! :( :)
2011. aug. 15. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:

"Csak ott meg a 40 fős osztályból 4 fiú van kb ami elég rossz . Már ebből az osztályból láttam hogy hogy néznek ki emberek na azért mit ne mondjak némelyik elég érdekesen nézett ki ahogy mini szoknyában és egy mell takaró toppban csücsörítve pózol a tükör előtt :S de mindegy"


Úgy érzem sulit kellene váltanom. :)


Én az infót választanám, bár elfogult vagyok mert én is olyan suliba járok.

2011. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!