Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Döntésképtelen vagyok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Döntésképtelen vagyok

Figyelt kérdés
Már két éve kapcsolatban élek,az utobbi időben nem jöttünk jól ki a párommal,se veled se nélküled állapot, viszont pár hónapja megismerkedtem egy másik pasival, aki nagyon megfelel az elvárásaimnak, találkozgattunk többször is titokban, csók is volt.Ő kérte hogy szakitsam meg a két éves kapcsolatom, de én képtelen vagyok ezt megtenni, mivel szeretem a párom(tudom hogy ha valaki szereti a párját nem ismerkedik meg más személlyel) de ez tényleg igy van,ezt megmondtam a pasinak is és ő lemondott rólam, igy nem beszélünk már, de nekem hiányzik.Lehetséges hogy két személyt szeretek egyszerre?Mit tegyek, kit válasszak?
2010. jan. 5. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hív a szíved, hogy az új csávóval ismét jó lehet minden, viszont a régit sem akarod elhagyni tiszteletből, szeretetből..


Én az újra szavazok, ha a régivel nem lehet jobb...

2010. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kezd rendbejönni a régi kapcsolat, de az új hiányzik nagyon amiota úgy döntött hogy addig nem beszélünk mig nem döntöm el kit választok,félek egy új kapcsolatba belekezdeni
2010. jan. 5. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a régi mellett voksolok.
2010. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen cipőben régen, és a régi mellett döntöttem, mert kezdett rendbe jönni. Valóban jobb is volt, de annyiban rosszabb, hogy akkor már mégsem úgy szerettem, mint előtte, és folyamatosan a másik fiú után vágytam. Úgyhogy én személy szerint megbántam az akkori döntésem. Úgy vagyok vele, hogy nem véletlenül kezdtél el találkozgatni mással...akkor már mégsem úgy szereted, ahogy kellene, csak ezt akkor még nem veszed úgy észre. Akkor a régi felé már vmi elmúlt, és az nem fog csak úgy visszajönni. Miután a régivel maradtam rá 2 évre megint ebbe a helyzetbe kerültem, persze akkor az új srác már nem az volt aki korábban, és akkor már az új mellett maradtam, tanultam a korábbi hibámból. Jó döntésnek bizonyult, azóta is boldogok vagyunk, és már úton van a kisbaba is. :)

Persze mindenki másképp működik. Remélem sikerülmeghoznod a számodra megfelelő döntést.

2010. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek az újtól, mert ha nem lesz jobb akkor a régit nem kapom vissza, büntudatom is van a csók miatt, mert a párom nem tudja, ha megtudná biztos elvesziteném amit nem szeretnék.Nem tudom értitek-e ezt a bonyolult helyzetet
2010. jan. 5. 23:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Szülők sem támogatnák az újat, mert a régivel meg vannak elégedbe és anyagilag sem áll valami jól, de nekem mégis hiányzik
2010. jan. 5. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, én az anyagiakat nem keverném ebbe bele. Nekem meg se fordult a fejembe, hogy ezt a szempontot is számításba vegyem...A szülök...erre azt tudom monani, hogy nem ők fognak vele járni. Azért mert ők megszokták, meg kedvelik, nem jelenti azt hogy neked ő a legjobb.

Kockázatok vannak, lehet, hogy végül nem jön össze az újjal, de akár ez a régi is megromolhat végleg...

2010. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"és anyagilag sem áll valami jól" - Remélem, egyszer nagyon megszívod.
2010. jan. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem számit az anyagi háttér hanem a szülőknek, sajnos
2010. jan. 7. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz a szüleidnek párt, valami jó gazdagot. Az előző kapcsolatodat meg jól robbantsd szét, úgyis annyira okos dolog, hogy a megbízhatót fel akarod cserélni a megbízhatatlannal. Biztos tök jól esne a régi "párodnak", hogy ilyen jól átk˘rtad az agyát.
2010. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!