Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem én igazán? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem én igazán? Nem tudom mit tegyek, döntésképtelen vagyok.

Figyelt kérdés

Van baratom kicsivel tobb mint hat honapja, voltak neha vitak, egyszer megcsalt, de megbocsajtottam neki. Beszeltem par napja egy regi kedves ismeroseommel , akibe anno nagyon “szerelmes “voltam, cask 150 km van kozottunk es igy nem jottunk ossze, meg midnig annyi km- van kozottunk de most hogy beszelgettem vele, ugy erzem megint kell nekem.

Minidg is tudtam, hogy nekem O kell, es meg is beszeltuk, hogy majd egyszer mikor “nagyok”leszunk akkor talakozunk es randizunk, mert most nemlehet, ezzel a sraccal ,mindektten 19 ek vagyunk, a baratom 23.


Szeretem Ot is, de nem elegge, vagyis ugyereze,, hogy ez az erzes, a regi irant sokkal elosebb es melyebb mint a baratom irant.

Nem tudom mit tegyek, nem szeretnem elmondani a baratomnak, mert tudom, hogy ezzel a sraccan nem lehtnenk ugysem egyutt, most nem. Nem szeretnem , azt , hogy a baratom azt gondolja, hogy most visszaadom neki azt amiert megcsalt, mert azt mar lezartam magamban es tudom, hogy miert volt. De ugy erzem, nekem a masik srac a tokeletes, nekem o kell.


2010. jún. 19. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátodat nem szereted igazán (nem is csoda) A szerelem olyan intenzív érzés, hogy azt szokták tudni az emberek. A nehézségek dacára is inkább a másik sráccal kéne próbálkoznod, mert ha jársz valakivel, akit nem szeretsz, és tegyük fel, rendes hozzád (nem úgy, mit a mostani), akkor nem szép dolog vele szemben.

29/N

2010. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre mi, válaszolók nem tudunk helyes választ adni. Ezt önmagadnak kell érezni, ott, belül. De ha szereted, akkor semmi nem szab határt. Ha meg nem, akkor azt úgyis érzed/érezni fogod.

Remélem megtalálod a helyes döntést...

2010. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos a valaszt, nekem mindketto kene. Nagyon reg orlodom a valaszon vagyis a helyesebbik uton de nem tudtam donteni. Es most beszeltem a baratommal telefonon es modnja, hogy mennyire szeret. nem akarok enki csalodast okozni, mert en is szeretem de nem elegge.
2010. jún. 19. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek, azt írod rég örlődsz, de előtte meg leírtad, hogy azzal a másik fiúval nem lehet köztetek semmi... Nem hinném, hogy a mostani párod mellett kellene maradnaod , függetlenül attól mit hoz a jövő a másik fiúval. Add meg magadnak az esélyt, hogy miegismerj egy olyan fiút, akiért a másik a feledésbe merül, vagy ha nem, hát egyszer csak lesztek annyira "nagyok", hogy lekűzdjétek azt a 150Km-t :) ( ami azért nem a világvége!) add meg azt a tiszteletet a mostani párodnak ( bár tudom, ő megcsalt, de nem kell olyannak lenned mit ő) , hogy nem hitegeted abban, ami részedről messze nincs meg!
2010. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy ilyen döntésképtelenségben h szereted-e vagy sem. most ne őrlődj ezen!


az h vki szerelmes azt 90%-ban tudja is.. de a szerelem átalakul mély szeretetté, amit sokan nem képesek megérteni.

lehet fantáziálni a másik fiúról, lehet gondolkozni a végtelenségig, de az több rosszat hoz, mint jót.


ezért én azt ajánlom neked, h ha szereted a fiúdat(nem kell szerelmesnek lenni), addig maradj vele! mindig addig kell húzni a dolgokat, amíg ki nem szeretsz belőle teljesen! amikor már nem gondolkozol, hanem azt mondod, Kész Ennyi Kilépek! Még gondolkodsz, tehátnem mondható h nem jelent számodra semmit. kötődsz hozzá, elvagy vele.


miért kockáztatnál meg egy kapcsolatot egy olyanért, ami nem áll biztos lábakon? a másik fiú te magad is mondtad h szinte reménytelen. próbáld meg elfelejteni... ne gondolkozz olyanon, h most kit szeretsz jobban, mert ebből úgyis fejfájás lesz!


Van az életedben egy biztos pontod, maradj vele!


aztán kitudja milyen a másik srác, jobban megismered, aztán húzna vissza a szived a régihez... nem egyszer fordult már elő velem. de olyankor már késő


ne beszéless a másik sráccal, oké? hagyjad.. hagy csillapodjanak benned az érzések, aztán majd ha nem érzel semmit, akkor habozás nélkül szakítasz a barátoddal.



18l

2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!