Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HOl találok nem iskola rendsze...

HOl találok nem iskola rendszerű jogi asszisztens OKJ képzést?

Figyelt kérdés

nappali tagozatos főiskolai hallgató vagyok szept 17én leszek 22 éves! igénybe akarom venni az ingyenes OKJt ha már jár.

NEm értem a rendszert segítsetek!


2011. aug. 24. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jogi asszisztensire szeretnél menni, ne tanfolyamon végezd, hanem valamelyik egyetemen, vagy főiskolán felsőfokú szakképzésben. (Nem mindegy, hogy azt írják a bizonyítványba, hogy Kukutyin Bt., vagy azt, XY Egyetem.)


Végezheted a jelenlegi tanulmányaiddal párhuzamosam levelező tagozatos, állami finanszírozott, felsőfokú szakképzésben. Vagy miután lediplomáztás, akkor is felvételizhetsz, akár nappali tagozatos állami képzésre is.


A mi fősulinkon sokan csinálték azt, hogy végeztek valamilyen szakon, és utána felvételiztek felsőfokú szakképzésre is. Ha nem akarsz mesterképézsre menni, akkor bőven belefér a 12 állami finanszírozott félévbe, és mivel nem azonos szintű a BA/BsC képzéssel, ezért járhatsz ismét államira.

2011. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha nem iskolarendszerű, akkor nem lesz ingyen
2016. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert írtad, h

"igénybe akarom venni az ingyenes OKJ-t"

2016. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!