Szerintetek érdemes ezt csinálni (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Most kezdem a 2 év technikusit de nem arra a szakra vettek fel ahova én akartam(mechatronika) hanem elektróra de kértem hogy ha kiesik valaki onnan akkor tegyenek át(jelenleg elektrotechnikus vagyok de azt nem értem legalábbis 4évig nem ment,de maradni akartam ebbe a suliba).


Azon gondolkodtam hogy várok kb 1 vagy 2 hónapot addig pótolom a mechát hátha addigra kiesik valaki de ha nem akkor azt csinálnám hogy azt a maradék 7 hónapot inkább ledolgozom tehát keresek munkát és majd a következő évben elkezdem a mechát(tehát 1 év kimarad az meló lesz utána kezdem el az első technikusi éven) szerintetek?


2011. szept. 2. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha idén nem oda kerültél be, mi a garancia, hogy jövőre sikerül?


Miért esne ki bárki 1-2 hónap után? még ha félévről, vagy év végéről lenne szó...

2011. szept. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért nem kerültem oda mert csak 15 fő mehetett és megelőztek...későn mentem sajnos
2011. szept. 3. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!