Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia, biosz érettségivel hova?

Kémia, biosz érettségivel hova?

Figyelt kérdés
Kémiát és bioszt választottam érettségi tárgyamnak, mert félek a fizika tanártól és abban nem is vagyok annyira jó ..de a biosz és a kémia érdekel.. egyébként spec matekos osztályba járok, tehát 3 tárgyat tanulok emelt szinten, azt szeretném kérdezni hogy mit ajánlanátok, mit jelöljek be majd ha eljön az időm ? melyik szakra menjek, és melyik egyetemre? mi lehet a munkám, ha elvégzem azt a szakot, és mennyit fogok keresni.
2011. szept. 2. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha emelt kémia és biosz, akkor mehetsz orvosira, vagy kémia-biosz tanárnak :P
2011. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen :D:D tudom ..de engem érdekelne hogy azon belül is minek...pl barátnőm szülész nőgyógyász lesz .. másik meg patológus ( xD) állítólag egy patológus nagyon jól keres.. de mennyi is az ? .. tehát nagyon részletesen szeretnék élménybeszámolókat szakokról =) de azért köszi
2011. szept. 2. 23:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerészek is jól keresnek.
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

van arra manapság kereslet?



ja amm nem bírom a vért..ez is lényeges..tudom nem egy gyógyszerészhez tartozik =)

2011. szept. 3. 00:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
de először mindenféle dokinak az általános orvosit kell elvégeznie, kivéve a fogorvosnak...tényleg fogorvos? ott van a pici vér is :D meg azzal jól lehet keresni, főleg Nyugat-mo-n, osztrák határ közelében, nagyon sok a külföldi, akik jól megfizetik a munkát.
2011. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ja h nem bírod bocsi, akkor sztornó :D

akkor bőrgyógyász, szemész, pszichiáter

2011. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bármire szakosodsz majd ( még lesz időd gondolkodni h mit akarsz majd...) ha pl magánrendelőt nyitsz, akkor elég jól kereshetsz, de nem találkoztam még csoró orvossal :D
2011. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ..igazából a kutatás jobban érdekel..azzal is ugyanolyan jól lehet keresni, mert itt azt olvastam valahol hogy 90-180 ezerig ..az meg szerintem kevés ennyi tanulásért ...
2011. szept. 3. 08:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz még állatorvos, biológus, biológia/kémia tanár, vegyész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök...stb. ezer dolog, nézz utána a Felvi.hu-n.

Amúgy csak szólok, h a bőrgyógyász és a szemész is lát sok véres dolgot. Az előbbinek pl. egy csomó kisebb műtétet el kell végeznie (anyajegy eltávolítás, benőtt köröm, kivágni dolgokat stb. ), a szemész meg találkozik frissen kilőtt szemű páciensekkel, üvegdarabokat szed ki a szemből stb. Szóval fincsi dolgok :P

2011. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

sajt@


tévedsz, a bőrgyógyász semmilyen műtétet nem végez, ha anyajegyet kell eltávolítani, arról valóban ő dönt, de átutalja a beteget egy sebészhez...

(velem így történt :)

2011. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!