Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosz-kémia érettségivel hova...

Biosz-kémia érettségivel hova jelentkezhetnék?

Figyelt kérdés

Biosz emelt, kémia középpel. A BME nem fekszik, hasonló 400+ ponthatáros egyetemek sem nekem valók, nem vonz se az állatorvosi se fogorvosi kar, hanem valami élhetőt szeretnék.:) (vagyis nem mindenképp kémia-biosszal akarok már foglalkozni, elég ha csak választott tárgy)

Örülnék ha tudna valaki valami bíztatót mondani, nem vagyok világlusta, mert valahogy csak megvan az ötös bioszom és kitűnő tanuló voltam anno, de nem való nekem az értelmetlen végletekig tanulás (mivel megbuktatnak bármennyit készülök) és magánéletet szeretnék mellette... matekból gimiben jó voltam (87%), viszont bme-n a tudásom nem ért semmit, ezért nem merek már sem neves,sem mérnöki szakot bejelölni.

Egyáltalán létezik nekem való szak Pesten?

Olyanak írjanak lécci akik tudnak segíteni vagy velem együtt szenvednek ugyanettől és hátha sikerül vmit kitalálni..:) Köszi!


2011. jan. 17. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg környezetmérnök?

Jah, és a mérnöki pályáról nehogy eltántorítson a BME, sokan kihullanak onnan. Menj valami kevésbé nívós suliba! ;)

2011. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvit nézegesd. Amúgy minden egészségügyim mérnöki, TTK-s szak jó lehet neked. Molekuláris bionika pl sztem tök jó lehet:)
2011. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen érettségim van. először vegyészmérnökire jártam, de nem tetszett és most kis váltással matek szakos vagyok.
2011. jan. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!