Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon gáz ha nem megyek...

Nagyon gáz ha nem megyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Akkor nagyon lenézik az embert?

Ha egy OKJ-s tanfolyamon szerzek szakmát, meg fogok tudni élni?


2011. szept. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban,mintha egyetemre mennél. Egy jó szakmával mindig jól lehet boldogulni. Akik lenéznek,azokkal meg ne törődj.
2011. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Én is megcsináltam a szakmát 2 év alatt 3- ra is szert tettem.Nem bántam meg. És egyetem előtt ajánlom mert ha az egyetem nem sűl vagy valami családi ok közbejön akkor ott a szakmád és eltudsz helyezkedni. Én most kezdtem az egyetemi tanulmányaim és szörnyülködök a matekon eszméletlen milyen érthetetlenül magyaráznak. szóval én már azokkal akiknek nincs szakmájuk előnyben vagyok mert nem mindenkinek sikerül az egyetem. Amúgy nem ciki nem gáz.

2011. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.


De egy ismerősöm nyomán (OKJ-s végzettsége van) látom, hogy annyi nem elég - utána szerezned kell gyakorlatot, illetve tőkét, amiből később önálló(bb)an fogsz dolgozni a szakmádban.

Az a gáz, akkor néznek le, ha megelégedsz az OKJ-vel és várod a sültgalambot. Gondolom, nem ezt fogod csinálni. Hajtanod kell magad, dolgoznod kell - akarnod kell dolgozni. :)

2011. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! :)

OKJ után dolgozni szeretnék, majd nyitni egy saját üzletet.

2011. szept. 8. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó az OKJ, de csak okosan, mert bármennyire is azt mondják, hogy ha szakmát tanulsz azzal könnyen el lehet helyezkedni, nincs feltétlenül így. Szóval ne végezz el több teljesen más jellegű tanfolyamot, inkább egy területen mélyülj el, szerezz gyakorlatot, stb.
2011. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!