Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s képzésen az iskola ad...

OKJ-s képzésen az iskola ad majd gyakorlati helyet vagy nekem kell keresni?

Figyelt kérdés

Mit kell általában csinálni?Milyen helyeket ajánl az iskola,ha ajánl?A gyakorlathoz a papírt a suli adja? Leginkább Kodolányisok válaszát várom! (BP. )


A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. szept. 10. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Kodolányis, viszont gyógyszertári asszisztensnek tanulok, heti két gyakorlatunk van egy általuk bizotosított gyógyszertárban, olyankor ott vagyunk 14-en. Viszont évvégén 14 nap összefüggő gyakorlatot kell teljesíteni egy általunk kiválasztott gyógyszertárban, amihez annyi segítséget kapunk, hogy adnak egy igazolást a suliról, hogy tényleg gyak helyre van szükségünk.
2011. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!