Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni...

Hova menjek továbbtanulni (középiskolába), ha pszichológus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Teljesen jó tanuló vagyok csak a fizika meg a matek nem megy (az 4es) minden másból 5ös vagyok. Iskolát,tagozatot bármit írhattok! Előre is köszi:)

(Vagy ha szerintetek ilyenkor még nem fontos majdcsak az egyetemen azt is légyszi!)


2011. nov. 10. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először egy jó gimnáziumot kéne választanod. Ott a 4 év alatt eredményes jegyeket szerezned. Nem baj ha a reál tárgyak nem mennek kiválóan mert a pszichológusi szakoz inkább a humán tantárgyakból kell erősnek lenni.
2011. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a fiam gimnáziumát tudnám ajánlani mert onnan a 90% bejut az egyetemre illetve főiskolára. esztergomi ferences gimnázium. Persze csak akkor ha fiú vagy, mert oda csak fiúkat vesznek fel.
2011. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok sajna:SSS és arra gondoltam hogy emelt angol tagozatra megyek a Vetési Albert Gimnáziumba. Az a megye 2. legerősebb gimije. A bátyám meg az elsőbe jár, de nekem az nem nagyon tetszik. Tehetséggondozó írásbeli kell majd és szóbeli angolból meg persze a hozott jegyek álatali pontok.
2011. nov. 10. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Körül kell nézni a többi gimnáziumba is.

Jó tanulást és sok szerencsét! :-)

2011. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Körül fogok:) És nagyon köszönöm!
2011. nov. 10. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Sőt! van olyan lehetőség azt hiszem november vagy februárban, hogy az iskolák nyílt napokat szerveznek. Érdemes lenne Anyukáddal elmenni ezekre. 1 nap kiesést ő is tud igazolni.
2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,igen tudok róla:) Már voltam is kettőn Anyával. Még meg akarunk nézni egyet-kettőt. Amúgy nálunk az iskola alapból igazolja a hiányzást ilyenkor.
2011. nov. 10. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
tévhit, hogy a pszichológia egy humán szak... rengeteg reál dolgot tanulunk. az első félév legnagyobb része biosz, sőt még egy kis fizika és matek is van, nem külön tantárgyban, de van rá példa (pl. érzékletfüggvények).
2011. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!