Milyen orvos legyek?

Figyelt kérdés
valami olyasmit szeretnek amiben nem kell muteni,marmint nem veszelyeztetem a beteg eletet, de ne is legyen sok papir munka mint a haziorvosnal
2011. szept. 19. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
ÉN ugyan nem az vagyok akihez te beszélsz, de a kérdező teljesen mást írt, te buta kő. Azt mondta, ne csak papírmunka legyen, de ne terhelje nagy felelősség. Erre írták pl. a gyógyszercéget, vagy lehet ortopéd szakorvos és hasonlók. Én a toxikológiát írtam, ott főleg alkoholisták gyomrát mosná, meg persze a gyerekekét, akik beleittak a mérgekbe.
2011. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:02

Kicsit próbálj meg olvasni a sorok között és rájössz, hogy hülyeségeket írsz. A kérdező nem akar annyi papírmunkát végezni, mint egy háziorvos, aki 2x3x annyi ilyen jellegű munkát csinál, mint mondjuk egy kardiológus. Persze, hogy kell majd iratokat kitölteni, de kinek nem? Kicsit félreértetted a kérdést és olyanokat írogatsz, ami nem is idetartozik. Tehát mielőtt felháborodnál és besértődnél olvasd el még egyszer a kérdést majd pedig térj vissza a válaszodra és rájössz, hogy mit "pofázok" itt...

2011. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bartos Máté 2001 válasza:
Katasztrófa a kérdésed ilyen orvos nincs persze van sebész aki műt meg aki nem e ki nem műt az is keményen dolgozik van papír munka de nyugodj meg te oda hogy orvos legyél nem jutsz el a kérdésből kifolyóan. Ha valaki össze esik az utcán és látod és orvos vagy azonnal bárkinél bármikor oda kell rohannod és rá felügyelni míg a mentő ki nem érkezik .
2016. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem lettél orvos és nem veszélyezteted így az emberek életét...
2016. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

#11

Az ortopéd mióta nem műt, fiam?:D

2018. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az az ortopéd sebész akire te gondolsz hajtáspajtás :D


Az ortopéd szakorvos diagnózist állít fel, gyógyszert ír fel, továbbküld, meg ha van hozzá képzése akkor egynapos sebészetet végez (benőtt köröm, idegen test eltávolítás, ilyesmi).

2018. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!