Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha nagy leszek XD?

Mi legyek ha nagy leszek XD?

Figyelt kérdés

Hűjén hangzik de ez jutott eszembe!

Leges leginkább informatikai téren szeretnék valami lenni.

De nagyon elképzelésem nincs róla.

nem nagy dolog de 6 évesen raktam össze saját számítógépemet,ismerősöknek csinálom meg számítógépeit -ha tudom kék halál.egyéb problémák.

Néha használtam komolyabb programokat PL: animációk készítése.Vagy egy kép elkészítése.

De már csináltam honlapokat is.

Ezen kívül az lenne a kérdésem mien informatikus állás van amit érdemes le az terén tanulni?


2011. okt. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a hardware-ek jobban fekszenek, mint a software-ek akkor legyél rendszergazda
2011. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rendszergazda

Pontosan tudom mi a dolga DE?

Hol alkalmazzák?

Menyit keres?

2011. okt. 10. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szinte bárhol, mivel manapság már minden cégnél van számítógép (adatbázisok, nyomtatnivalók, emailek), és kell egy ember aki a tönkrement számítógépeket megjavítja, hibás gépeket kicseréli, rendszergazdai beállítások, hálózat beállítása.

fizetést nem tudom, de nem túl sok


de ha kreatív munkát akarsz akkor lehetsz programozó is, amiben ha pro vagy akkor akár 400 000ft-t is kereshetsz. De tényleg kell a kreativitás, meg akár a 48 óra munka egyhuzamban

2011. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
programozó de arról azt halottam nagyon sok dolgot kel tudni.
2011. okt. 10. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
ha érdekel téged, mint engem akkor lehetsz csak jó programozó, ha nem érdekel, akkor ez maga a kínhalál.
2011. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!