Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miről kell beszélgetni a...

Miről kell beszélgetni a Magyar Gárda felvételi beszélgetésén?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 16:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
50%
úgytudom feloszlatták szóval semmit
2009. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg már újraalakult
2009. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen újjáalakult, és hnap lesz a felvételim.
2009. júl. 18. 16:20
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

hát hogy kiket utálc, utálod-e még jobban...

de majd elmész és beszámolc róla szerintem ne aggodalmaskodjál, mert ez egyeltalán nem tüntett elszántnak...

2009. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

arról hogy akkor leszel igazi magyar ha mindig másra fogod hogy neked sz.r, és FELELŐST keresel a történtek miatt.

ja és arról hogy mi a jó a vonulásban, és abban ha valakit azért utálsz mert gazdagabb mint te, jobb élete van mint neked, esetleg másban hisz mint te, vagy nem fehér a bőre!

sok sikert.

2009. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
86%

Most miért kell felháborodni ezen a kérdésen? Utolsó válaszadó, inkább a te kommented bűzlik intoleranciától. Normálisan feltette a kérdést, nem zsidózik, nem cigányozik, miért kell beszólni? És félreértés ne essék, nem vagyok jobbos, de halálosan utálom, amikor a nagy és elszánt "liberálisok" épp csak azt nem bírják tolerálni, ha vkinek más véleménye van...


Egyébként nem tudom mi lehet egy ilyen felvételi beszélgetésen, de szerintem csak örülnek, ha csatlakozni akar valaki, szóval ne izgulj!

2009. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
azért kell felháborodni mert aki belép az rasszista...
2009. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem vagyok rasszista, max szociáldarwinista...

és jó hogy eddig még nem kaptam értelmes választ a kérdésemre :P

2009. júl. 18. 17:41
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy gondolom, hogy arról szól a beszélgetés a Gárdába történő felvételkor, hogy a nézeteitek megegyeznek-e? A Magyar Gárda célja a magyarság fizikai, lelki és szellemi önvédelme. A beszélgetés arról fog szólni, hogy Te miként viszonyulsz ehhez az elvhez!
2009. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
hogy kell cifrán káromkodni,ócsárolni.ha ez nem megy,esélyed sincs.
2009. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!