Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológusnak megéri tanulni?...

Biológusnak megéri tanulni? Lesz munkahelyes ha azt a szakot elvégzed?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
molbioszt és biotechnológiát érdemes
2011. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled abban hogy aki nem jól tanulja meg a szakmáját el lehet akár milyen szakmája, vagy diplomája, ha nem tudja jól, akkor úgy sem fog kelleni, hiába van neki 6 diplomája ( most csak mondtam egy példát) sajnos nem kapkodnak senki után, ha nem tetszik valami, vagy ha nem jól csinálod, akkor van helyetted más :) Ezért kell egy szakmát nagyon jól megtanulni...
2011. okt. 26. 20:28
 13/16 A kérdező kommentje:

én nem szeretnék külföldön dolgozni :)

Nem hagyom itt a hazámat :)

2011. okt. 26. 20:29
 14/16 anonim ***** válasza:

:) Jó, hogy ilyen hazaszerető vagy. Én régen (12-14 évesen) bármit megadtam volna, hogy külföldön éljek. Elkapott engem is ez a külföld láz.

Most már mindenképpen itthon szeretnék én is maradni, de ha lesz lehetőségem nem fogom elszalasztani. Szívesen kipróbálnám magamat máshol, más közegben (néhány évig). De az életemet itthon szeretném megalapozni, és itthon is szeretném leélni.:)

És tényleg téged a biológián belül mi érdekel? (Gondolom akkor nem a tengerbiológia(: )

2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fizika és Anatómia, fizikából gondoltam érettségizni még a biológia mellett, anatómia is érdekel, úgy hogy ha nem vennének fel biológia szakra, akkor marad Debrecen az egészségügyi tudomány kar ápolónői szak :) mondjuk ha ott maradnék a jelenlegi iskolámban ami egészségügy iskola akkor elvégezhetném az okj-s ápolót, vagy asszisztens szakot, ez előnyösebb lenne mert itt több gyakorlat van, mint ha az egyetemen végeztem volna... és biztosan könnyebben találnék munkát is :) de diploma sem hátrány...
2011. okt. 26. 22:43
 16/16 Arnold277 válasza:
Szia, érdeklődni szeretnék,hogy végül biológiára mentél e és el tudtál e helyezkedni?
2019. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!