Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy hova menjek...

Nem tudom, hogy hova menjek tovább, segítség?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős gimnazista, és még kb. 2 hónapom van eldönteni, hogy mihez kezdjek magammal. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt csoda történne, szóval inkább segítséget kérek. Igazából nem érdekel egyik tantárgy se annyira, és igazából semmiben nem vagyok jó... Ezek után nem nagyon tudom milyen lehetőségeim vannak. Voltam tanácsadónál, de az semmit nem ér. Amúgy bioszból megyek emeltre, de nem tudom miért (örülök ha átmegyek, mert igazából sík hülye vagyok hozzá :D...) Szóval mit gondoltok?
2011. nov. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg kiindulhatnál a sulin kívüli kedvenc elfoglaltságaidból,erősségeidből,hátha tudod egy szakmához,vagy szakhoz kötni,és elindulhatsz ezen a szálon.


21/L

2011. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire nem tudod mit kezdj magaddal én javaslom, hogy hagyj ki egy évet, menj el vmi OKJ-s szakmára és utána döntsd el. De azt az OKJ-t is úgy válaszd, hogy nagyjából érdekeljen a téma, tehát, ha nagyon szeretsz kockulni akkor esetleg vmi infoval kapcsolatosat, ha netalántán még is kedveled a bioszt akkor mondjuk valamilyen egészségügyi asszisztens.

Próbálj egy listát írni, hogy mi az ami mégis csak érdekel és itt nem feltétlen csak tantárgyakra gondolok, hanem mondjuk olyan is, hogy sütés, kertészkedés, sport stb

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"... Kiindulhatnál a sulin kívüli kedvenc elfoglaltságaidból"

Az a baj, hogy nincs ilyen... Ha itthon vagyok általában gépezek, de csak azért mert nincs jobb dolgom, nem azért mert annyira érdekel :D.

2011. nov. 14. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!