Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Milyen suliba menjek?

Segítség! Milyen suliba menjek?

Figyelt kérdés
A tavaly évvégi átlagom 2,3 körül van, a félévim 1,7 átlagú, és több tárgyból megbuktam. Most a felvételi kb. 48 pont lett, összesen... A matek húzta le, abból csak kb. 7 pontom lett. A javítókulcs szerint számoltam, de lehet, hogy néhány ponttal több, vagy kevesebb. Nem vagyok hülye egyébként, csak a tanulás nem megy, nem részletezem, mert nem ide tartozik. Szóval milyen suliba jelentkezzek, ahova van esélyem, hogy felvegyenek? Ha hívnak szóbelizni, akkor láthatják, hogy tényleg nem vagyok debil, csak hát ilyen eredményekkel hívnának egyáltalán?
2010. jan. 23. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Szakközépiskolába felkellene venni téged elméletileg
2010. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szakképzőbe kellene jelentkezned.
2010. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!