Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennek így van...

Szerintetek ennek így van értelme?

Figyelt kérdés
Idén előrehozottazok informatikából /középszinten/ és jövőre emeltezni belőle
2011. dec. 3. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én tavaly ősszel érettségiztem kémiából középszinten, most ősszel pedig emelt szinten. Szintén most ősszel mentem angol középszintre is, hogy aztán szintemelőzhessek májusban. Pár osztálytársam matekból tett közép előrehozottat, hogy májusban szintemelőzzön, így majd tud válogatni, hogy jár jobban a pontszámításnál.
2011. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olyankor amúgy mindkettő bele kerül vagy csak az emelt?
2011. dec. 4. 16:01
 3/3 Narutofan válasza:
Szia.Én tavaly érettségiztem töriből.Éppen csak emelt szinten.Mindenképpen van értelme ennek,mert ha véletlenül meggondolnád magad,vagy nem úgy jönnének össze a dolgaid,akkor már egyet kihúzhatsz a listáról.Ha középszinten nem úgy sikerül ahogy eltervezted,akkor emeltezz!Ha középen is megcsnálod,legalább gyakorolsz.(Nem tudom,érettségiztél-e már valamiből,de ha nem,annak is jó,hogy rutint szerezz.)Ha jól tudom,csak az egyik kerül bele a bizonyítványodba.De hogy most az amelyik jobb lett,vagy a magasabb szintű,abban nem vagyok biztos.
2011. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!