Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Műszaki Egyetem...

Budapesti Műszaki Egyetem Gépészmérnöki Kar! Mennyi esély van az átjelentkezés pozitív elbírálására?

Figyelt kérdés
Például, ha a Debreceni Egyetemről, vagy a Széchenyi István Egyetemről szeretnék átjelentkezni (mechatronikai mérnök szakirány) mennyi az esélye, hogy már a kezdetektől átvegyenek?
2011. dec. 12. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a pontszámod, akkor minden további nélkül megy. Ha nincs, akkor ne is próbálkozz.
2011. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mátyás3 ***** válasza:
Amúgy érdemes megpróbálni mert jó a bme mecha (én is azt tanulom), de azért megemlítem ez nem egy szakirány ahogy te írtad, ez egy külön szak!, vannak gépészek, energetikusok, és mechatronikusok mind külön szak ezeken belül vannak még szakirányok, pl : biomechatronika, járműmechatronika, optomechatronika, meg tudja fene milyen
2011. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 6. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
BME GPK :O :O :O egy félisten vagy most nagyon sokan mennek oda.
2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!