Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolcadik után van rá esély...

Nyolcadik után van rá esély hogy fotográfusnak menjek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem tudok rajzolni meg ilyenek de imádok fényképezni, és fényképész szeretnék lenni. Most vagyok nyolcadikos de úgy tudom hogy így nyolcadik után nem lehet alkalmazott fotográfusnak menni, csak fősuli. Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm!

2011. nov. 14. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Hát nyolcadikosan (ha nem buktál) valószínűleg 14-15 éves lehetsz, tehát még tanköteles, 18 éves korodig. Most behozzák majd azt a törvényt hogy 16 éves korodig leszel tanköteles (szerintem ez abszolút hülyeség) de még tudtommal ezt nem hozták be, csak tervezik. Tehát egy középsulit el kell végezned, nem mehetsz rögtön felsőoktatási intézménybe. Ha nem találsz olyan iskolát, ami konkrétan ezzel az ágazattal foglalkozik, akkor szerintem egy művészetit, vagy gimnáziumot érdemes elvégezni és utána egy direkt fotózásra szakosodott, vagy például alkalmazott fotográfia szakkal rendelkező intézményt választani a továbbtanuláshoz. Hát igen, sok sok idő, de a középiskolát nem lehet kihagyni. Meg aztán érettségi nélkül, bármennyit is tudsz, nem mész semmire...
2011. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mehetek egyből fősulira. Csak hogy van-e szakközépbe ilyen képzés valahol, mert igazából régi álmom,de sehol sem találtam :/ Nem, nem buktam és remélem nem is fogok. Köszönöm a segítséget, remélem találok valami sulit (:
2011. nov. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!