Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gitártanulás probléma! Mi a...

Gitártanulás probléma! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy szeretnék megtanulni gitározni. Kicsit késő (21 vagyok), de zongoráztam előtte, és gondoltam szélesítem a tudásomat. Gondoltam, hogy mivel mindenképp saját hangszert szeretnék, veszek egy használt gitárt, nem kell, hogy márkás legyen, hanem egy tizenpár ezer forintos használt darabbal is megelégszem, mert mi van ha esetleg kiderül, hogy nincs akkora tehetségem hozzá vagy csak nem tetszene? Ezért nem akarok sok-sok pénzt kiadni első körben.


Persze egy ünneprontó ismerősöm teljesen leoltott, hogy szerinte egyrészt 10 évesen el kellett volna kezdenem, másrészt meg vegyek normálisabbat, és sorolta az elég drága gitármárkákat, hogy mit vegyek... arra most pénzem se lenne és félnék is ennyit befektetni. De ez a haver teljesen elvettem az önbizalmam. Most mit tegyek? Szerintetek hülye ötlet tényleg a gitártanulás és az, hogy az 1. gitárom olcsó legyen???


2011. dec. 21. 12:52
 1/2 anonim válasza:
Ne higgyél már ilyen hülyéknek.;)Gitározni 50évesen is lehet, én pl. 15 évesen kezdtem.Ha akusztikus gitáron szeretnél játszani, abból találsz 10-20ezer ft között jobb márkákat is pl. epiphone, cort.
2011. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
19%
Nem attól függ mikor kezdesz el játszani, hanem attól, hogy értesz-e hozzá, hogy van-e tehetséget vagy nincs. igen biztos van olyan ember aki 70 éves korábban tanult meg gitározni és ahhoz képest mint egy 20 éves profi szinten, úgy játszik. Én 16 vagyok és 1 éve gitározok és baromira tehetséges vagyok. Én egyedűl tanulok meg gitáron játszani
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!