Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező matekból érettségizni?

Kötelező matekból érettségizni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Magyarországon kötelező, egyetemre is csak úgy lehet bekerülni. De külföldre fogok jelentkezni (humán szakra), azt meg lehet csinálni Mo-n, hogy nem érettségizek le matekból hanem helyette valami mást teszek? Mert külföldön nem számítana, hogy nem lenne matekból érettségim, viszont így kiadják az érettségi bizonyítványt egyáltalán?
2011. dec. 23. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12-23 18:11 válaszoló: Matek helyett kémiából érettségiztél? Ez komoly? A kémia érettségi is tele van számolással. Kémia tudás nincs matek nélkül. Ez , hogy volt?
2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Aki mondta, hogy kettő emeltet lehet tenni és akkor nem számítják a matekot, meghogy van pontduplázás stb: én külföldre jelentkezek, és ott nincs ilyen, hogy pontduplázás és az emelt szintű érettségi nem érdekli őket. minden tárgyat figyelembe vesznek.


amúgy a kémiás számolás nagyon alap, általános iskolás matek pont elég ahhoz, hogy kényelmesen megírd ötösre..

2011. dec. 29. 21:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Én irtam hogy kémiából érettségiztem helyette. A kémia nekem könnyebb volt mert ott volt egy "rend" s szabály h mi alapján számolsz. Matekban ez nincs meg! igen,ahhoz elég volt az a matek amit tudtam!:)4es is lett!
2011. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálod meg odakinn azt ami van náluk helyette...

Azt amúgy megbírnád csinálni lazán. Az angol nyelv és irodalom ami kötelező nekik. És néhány tárgyuk eléggé röhejes

2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!