Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyenge suliban erős szak,...

Gyenge suliban erős szak, vagy erősben gyenge?

Figyelt kérdés

csak a példa kedvéért: zskf-en emberi erőforrások,vagy kre-n kommunikáció?


ne írjátok h egyik se,hanem h erről mit gondoltok-tudtok..


köszi


2011. dec. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, de egy szinten van mind a 2 választási lehetőség...
2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem konkrét a példa.. igazából az érdekel h tényleg fontosabb h hol végzel,mint az h mit? /kisarkitva/
2011. dec. 29. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az legyen előtérben, hogy mit végzel, nem az hogy hol. (De ez persze csak az én véleményem):)
2011. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is igy gondolom,de riogatnak h ha nem nagyon neves egyetemre megyek,szóba sem állnak velem,és h ha munkakeresésnél kiejtem a számon h corvinus-pl- akkor már szinte nem is lesz érdekes semmi,mert máris alapvetőnek gondolják h jó vagyok oda ahová mennék dolgozni,de ha mondjuk kjf,akkor már nem is kiváncsiak a képességeimre,mert rámhúzzák rögtön,h gyenge a teljesitményem.


ezért nem tudom mit tegyek,mert nekem több okból kifolyólag,sokkal fontosabb h h kell bejárni-levelezőn-,mennyire van messze,mennyi a költségtérités,és a szakirányok is változóak.


nekem spec tetszik a wsuf emberi erőforrások,mert ott van mediátor szakirány


szóval nehéz.. corvinuról pedig csak negativ tapasztalataim vannak pl

2011. dec. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!