Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE-TTK földrajz szak érdekelne...

Heartagram kérdése:

DE-TTK földrajz szak érdekelne, mennyire erős a matek és a kémia?

Figyelt kérdés
E két tantárgytól félek a legjobban, hogy menni fog-e. Esetleg a földtudományi, vagy környezettan szakról vélemények? Mi mennyire nehéz? :S
2011. febr. 5. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Matek, kémia majdnem minden szakon van, főleg matek! A kémián simán átmentem, a matekkal meg most küzdök (most kezdtem ebben a félévben). Eddig nem olyan nehéz, bár én is elégségesre érettségiztem belőle, szóval gyűlölöm és ki nem állhatom, ja és utálom is! Szintén földrajzos vagyok, csak más főiskolán. Valahogy meg lehet csinálni, tanárfüggő és nyugtasson az, hogy földrajzos a matek nem olyan erős, legalábbis ahogy hallottam eddig.
2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
földrajzoN
2011. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!