Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Természetvédelmi mérnöki...

Természetvédelmi mérnöki diplomával milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak? Keresett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hol oktatják?

Ha nem valami gyenge egyetemen, akkor szerintem lehet jövője...

2012. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több helyen is. Egyik pl. SZIE.
2012. jan. 6. 17:38
 3/5 anonim válasza:
Mint ezen a szakon végzett ember, nyugodtan mondhatom, hogy nagyon kicsik az esélyek. Jó helyet csak protekcióval tudsz megszerezni, az állásokat nem hirdetik meg, illetve ha mégis, akkor is nagy az esélyed rá, hogy nem hívnak be. A kereset meg kb. fele egy műszaki területen végzett mérnökének. Én őszintén nem ajánlom ha jólfizető, biztos megélhetést nyújtó állásra pályázol.
2012. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De hát ilyen diplomája van! Mégse kereshet informatikai mérnöki állást, mert most az a menő..
2012. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom a kérdező azt szerette volna megtudni, hogy érdemes e ezen a szakon tanulnia. Nem akkor kezd el valaki érdeklődni, hogy keresett e a szak, amikor már megszerezte a diplomájáz. Én még a legelsők között végeztem, akkor még nem volt róla információ, s ígéretesnek tűnt. Mára kiderült , hogy nem az.
2012. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!