Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek Kresz teszt jellegű vizsgája lesz, tehát van 3 választási lehetőség, de csak egy jó.

Nekünk meg van az összes kérdés, mint a 3 válasszal.

Szerintetek jó ötlet, ha kitöröljük a másik két helytelen megoldást, h eleve már csak a jót lássa?

És így tanulja?

Vagy nincs jelentősége?

Én annak idején a Kreszre így készültem és szerintem hatékonyabb volt így, hogy a rossz válaszokat nem láttam.

Persze, ha valakinek van valami jó módszere szívesen várom.


2012. jan. 6. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Számomra mindig az jött be, hogyha értelmeztem a kérdéseket és velük együtt az összes választ pont azért, mert sosem lehetek/lehettem benne biztos hogy szó szerint ugyanaz a válasz fog megjelenni, amire én gondoltam, amit megtanultam és ha nem fogom fel, hogy miről is van szó, akkor bebuktam. Szerintem nem árt, ha ott vannak a rossz válaszok is, azok kizárásával is lehet következtetni, hogy melyik lehet a jó. Jobb ha szépen felfogja mit tanul, mert ezzel sokkal egyszerűbb lesz, mintha csak benyalja a kérdésekre a helyes választ.

A kresz tesztnél nekem már kb nem volt 2-3 kérdésen kívül olyan, amit még ne láttam volna előtte, de így is háromszor meggondoltam minden válaszomat, nehogy legyen benne valami csavar.

2012. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!