Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Rendőrtiszti Főiskolán...

A Rendőrtiszti Főiskolán fizikai, egészségügyi, pszichológiai?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy a RTF-en mi a kötelező fizikai (alkalmassági), egészségügyi illetve a pszichológiai tesztek erőlétek.

Én kontaktlencsés vagyok -4.00 diopria az elfogadható? Illetve milyen fajta pszichológiai kérdéseket tesznek fel?

Mitt kell csinálni alkalmassági vizsgán milyen feladatok vannak?



2012. jan. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

-4? hű hallod az nagyon sok, én egyszer mintha vhol olvastam volna, h -2 lehet max.

de nem tuti.

am én is gondolkodtam rajta, viszont nem az alapszakon, hanem mesteren, viszont ahhoz meg hivatásos állományban kellene lennem. De ugye tudsz róla, h már nem ez a suli neve, mivel összevonás történt? Nemzeti Közszolgálati Egyetem néven keresd.

Am van egy rendelet a alkalmassági részről, a neten megtalálod.

2012. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemzeti Közszolgálati egyetem összevonták a corvinussal tudom tudom :D amugy -5 a lencsém xD az baj szted? de nem sok infot találtam.

Annyit találtam hogy a kötelező 2 km futás 8:30 a legalja. De nem tudom hogy mi az a 4 ami szabadon választott?

2012. jan. 9. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


honlapon érdemes körülnézni, nem poénból írtam ki

2012. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos sok a -5. Én is oda tervezek menni. -2.00 diopria után nem vesznek fel. Én is szemüveges voltam -5.00 volt a szemem. Azonban tanácsolták a nekem a szemműtétet.De a fizikai előtt félévvel meg kell műteni a szemed ha komolyan gondolod.Nekem most nyáron lett megcsináltatva. Fizikaira ajánlom , hogy készülj időbe mert az nagyon szórja az embereket. Nyílt napon mondták a jelentkezők 50 % ott már kiesik. Egészségügyit megváltoztatták 2 éve, el kell menned a háziorvosodhoz és ő megnéz rajtad mindent és kiállít egy lapot hogy egészséges vagy.Majd neked ezt a lapot kell leadnod. Pszichológiai tesztek ha nem vagy kattant és ha nincsenek ideg problémáid vagy nem vagy túlzottan agresszív akkor felfognak venni.
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!