Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás mint protokoll...

Tovább tanulás mint protokoll ügyintéző?

Figyelt kérdés

A továbbtanulás a kérdés, hiszen érettségi után kell legalább egy szakma, amin elindulhatok az életbe.

Nagymamámmal megvitattuk a dolgot és nem rég ráakadtam a "protokoll ügyintéző" felsőfokú képzésre, ami nekem nagyon teszik, főleg mivel nagyon jártas vagyok az illemszokásokban, szeretek másoknak segíteni és már rendezvény szervezésbe is volt részem. (családi berkeken belül)


Viszont azt nem tudom, hogy ezzel a szakmával vajon hova is vennének fel engem így még vacillálok, hogy belevágjak-e. Szerintetek van értelme így belevágni a szakmába?


Mindenki válaszát előre is köszönöm!



2012. jan. 9. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, de ehhez vagy ezzel párhuzamosan érdemes lenne rendezvényszervező végzettséget is szerezni.

+ nyelvtudás

2012. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van 2 nyelvvizsgám (1 követelmény is a suliban), és több nép szokásaiban, kultúráiban is jártas vagyok (japán, korea, svéd, portugál) - mondjuk nem tudom ezek számítana-e.
2012. jan. 9. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

OK! Akkor a nyelvvizsga megvan.:)

Főiskolai vagy egyetemi továbbtanulásban nem gondolkodsz?

2012. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, hiszen elég ramaty a magyar felsőoktatás és most még jönnek az új törvények is (állami támogatás csökkentése, horribilis összegek ,röghözkötés... :S, inkább nem). És egyetemi képzésben nem látom nagyon olyat ami külön a protokollal foglalkozna. :)
2012. jan. 9. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a képzés nem kerülne pénzbe?
2012. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ,csak a vizsga, ami 45 000 Ft.
2012. jan. 9. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kedvet érzel hozzá, csináld.
2012. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm :)
2012. jan. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!