Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 382 ponttal mit ajánlotok,...

382 ponttal mit ajánlotok, mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a mostani szakommal, szeretnék váltani, felvin hiába állítom be, h azokat a szakokat adja ki, amik 380 pont alatt van, mindent kiad.Jól jönne egy kis segítség. Lány vagyok 20 éves, és nem vagyok infos beállítottságú, ennyit tudok csak mondani.
2012. jan. 10. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy 382 pontod van? Ezt mégis miből számoltad ki? Hova annyi? Mert nem mindegy, ugyanis minden szaknál másak a követelmények, így a pontjaid sem lehetnek egyformák mindenhova...
2012. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akkor milyen beállítottságú vagy? Lényeges lenne. Egyébként TTK, és mérnökin szokott lenni ilyen ponthatár, persze nem BME-n.
2012. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akk úgy fogalmazom, hogy 360 fölött van bárhogy számítom a pontom, igazad van, nem vettem figyelembe, h mindenhol mást vesznek számításba.
2012. jan. 10. 20:16
 4/5 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen vagyok.matekból nagyon jó vagyok, fizika mondjuk elmegy, a többi term tud tantárgyból nagyon béna vagyok.

Humánokból szintén jó vagyok, de nem tudom mihez kezdjek vele. olyan nehéz ez a pályaválasztás

2012. jan. 10. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nehéz, ha így csinálod. Nem jó a sorrend. Először találd ki, hogy úgy nagyjából mégis mit szeretnél, utána pedig érettségizz újra, és szerezz annyi pontot, hogy oda fölvegyenek. Ha meg nem megy, és semmit nem akarsz igazán tanulni, akkor nem bántásból mondom, de nem a felsőoktatásban van a helyed.
2012. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!