Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát szeretnék...

Pszichológiát szeretnék tanulni. Hány pont kell ehhez? Van külön felvételi? Melyik egyetemre a legkönnyebb bejutni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyan annyi a ponthatár az összes egyetemen,túl nagy különbségek nincsenek.Az idei határokat nehéz előre

megjósolni a férőhelycsökkentések miatt.Tavaly 420-430 pont körül voltak a határok.Az alapképzésre való jelentkezéskor nincs külön felvételi.


Pszichológus hallgató

2012. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is pszichológián gondolkodtam. A SZTE-BTK-n az idei ponthatár 402pont volt, a KRE-BTK-n pedig 442 pont. ebből kiindulva Szegedre az SZTE-BTK-ra könnyebb bejutni. Úgy emlékszem hogy a pszichológiát tanító egyetemek közül ott volt a legalacsonyabb a ponthatár.
2012. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a tavaly ponthatár az SZTE-BTK-n 430 volt mind államin, mind fizetősen. Épp, hogy majdnem ide volt a legnehezebb bejutni.
2012. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.Igaza van a harmadiknak.Itt utána tudtok nézni az összes egyetem tavalyi ponthatárának.


[link]

2012. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha bevállalod a félévente 450.000et amennyire most emelték a fizetőst akkor hajrá..(vagy ugye 430 körül összeszeded a pontokat)
2012. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babes Bolyai Kolozsvár, ide könnyebb bejutni és olcsóbb is. van távoktatás és hallgatható magyarul
2012. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!