Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy valaha orvos legyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül szeretnék orvos lenni és megmenteni embereket... Azonban a környezetemben senki nem hisz bennem... Úgy gondolják hogy ez nekem nem fog sikerülni...

8 évig általánosba kitűnő tanuló voltam, most a gimnáziumba kicsit nehezebb a dolog... Most 10.-es vagyok és az egész osztályom úgy érzem hogy butának tart... Pedig szerintem nem vagyok az csak semmiben nem vagyok kiemelkedően jó úgy mint ők... Valaki jó matekos, jó angolos vagy jó sportoló... Nekem nincs semmi amiben ilyen hű de jó lennék inkább csak az álmaim vannak hogy egyszer majd megmutatom nekik...

A legnagyobb gondom az hogy a kémia kifejezetten rosszul megy pedig arra egy orvosnak szüksége van... Szerintetek van remény hogy orvos legyek?

16/L


2012. jan. 12. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
nincs
2012. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
szerintem se nagyon... ahhoz teljesítmény is kell, nem csak akarat
2012. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Esélytelen.
2012. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
valahogy sejtettem hogy itt se fog bíztatni senki...
2012. jan. 12. 15:11
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem sincs, kezdj el inkább máson gondolkodni. Ha már középsuliban rosszul megy a kémia, akkor az orvosin megpusztulnál. Na persze mondjuk valószínűleg be se kerülnél, mert legalább 90-95%-os érettségit kellene írnod belőle (hacsak nem a biosz-fizika kombót választanád, de hát azok sem könnyűek)
2012. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

igazából úgyse fogom feladni az álmaimat csak kíváncsiságból írtam ki...

de akkor is megfogom csinálni... utolsó... ha belepusztulok akkor is....

2012. jan. 12. 15:18
 7/27 bensdorp ***** válasza:
81%

Szerintem pedig erős akarattal, hivatástudattal, szakmaszeretettel és rengeteg szorgalommal jó orvos lehetsz! A néhol előforduló flegma orvosokból az hiányzik, ami Benned megvan: a segíteni akarás és küzdelem másokért. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond, harcold meg az álmaidat! Boldog ember leszel.

Sok erőt és kitartást hozzá!

2012. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
a 7. válaszolónak köszönöm... hihetetlenül jó volt olvasni hogy valakinek ez a véleménye.
2012. jan. 12. 15:23
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Ne hallgass a többiekre:)

Én általánosban kitűnő voltam, gimi elején hármasok is becsúsztak. Kémiából olyan szinten hülye voltam, hogy leírhatatlan. Nem is érdekelt, utáltam is, tanár se volt jó, nem is értettem igazán. Csak a biosz ment igazán jól.

11.-ben kitaláltam, hogy orvos leszek (azt addig is tudtam, hogy biológiával szeretnék továbbtanulni). Mivel a kémia szarul ment, fizika faktot vettem fel (abból jobb voltam) plusz bioszt.

Mindenki meglepődött (a legjobb barátaimon kívül, akik bíztak bennem), mikor 461 pontom lett...

Első félévben elsőre átmentem kémiából hármassal (holott olyan emberek buktak meg, akik érettségiztek belőle), második félében feltornáztam négyesre. A biokémia szigorlatom pedig másodévben ötös lett.

Ennyit erről. Ha mások nem hisznek benned, legalább magadban higgy.

2012. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
azt hiszem most te lettél a példaképem:)
2012. jan. 12. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!