Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy valaha orvos legyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül szeretnék orvos lenni és megmenteni embereket... Azonban a környezetemben senki nem hisz bennem... Úgy gondolják hogy ez nekem nem fog sikerülni...

8 évig általánosba kitűnő tanuló voltam, most a gimnáziumba kicsit nehezebb a dolog... Most 10.-es vagyok és az egész osztályom úgy érzem hogy butának tart... Pedig szerintem nem vagyok az csak semmiben nem vagyok kiemelkedően jó úgy mint ők... Valaki jó matekos, jó angolos vagy jó sportoló... Nekem nincs semmi amiben ilyen hű de jó lennék inkább csak az álmaim vannak hogy egyszer majd megmutatom nekik...

A legnagyobb gondom az hogy a kémia kifejezetten rosszul megy pedig arra egy orvosnak szüksége van... Szerintetek van remény hogy orvos legyek?

16/L


2012. jan. 12. 14:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
hát időközben lemondtam a dologról... beláttam, hogy a kémia emelt nem nekem lett kitalálva...:/ meg más dolgok is voltak a háttérben de azokba most nem szeretnék belemenni.. :D végül úgy döntöttem, hogy szülésznő leszek mivel mindenképp egészségügyben szerettem volna elhelyezkedni.:)
2015. jún. 14. 22:25
 22/27 anonim ***** válasza:

20. vagyok

sajnálom, hogy végül úgy döntöttél, pedig szerintem jóra írtad volna, főleg ha sokat gyakoroltál:) de a szülésznő is nagyon jó munka :D

2015. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Milyen volt az első éved? Hogy tetszik? :)
2016. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz, már lassan 5 éve raktad ki a kérdést, de érdekel, hogy hohy haladsz! :) Én is szeretnék majd az orvosira menni, és szintén a kémia a nehézségem, de nem adom fel! :)


14/l

2016. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Valóban régi kérdés, most másodéves szülésznő hallgató vagyok és kicsit se bántam meg a döntésemet, eddig jól haladok, megvan eddig minden vizsgám. :)

Az orvosit persze kicsit sajnálom, hogy nem jött össze de muszáj volt belátni, hogy a kémia nem nekem való. :D

És szerintem így is elég szép hivatást választottam. :)

2017. jan. 15. 17:03
 26/27 anonim válasza:
Szia! Most hogy látod a szakmádat? Tudnál mesélni róla?😊
2020. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Látod a tanulas meghozta a gyümölcsét
2022. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!