Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy beteg leszek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mennyi az esélye annak,hogy beteg leszek ,ha ma délután egy szál hosszú újjú puloverban voltam kinnt a hidegben legalább kb.10 percig?

De most légyszi ne hülyeségeket írjatok,mert ez igaz és nem szeretnék beteg lenni.:S


2011. nov. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz bajod. Ha fázol az szerintem az átfázás következménye. Feküdj le időben, igyál meleg teát és takarózz be jól. Reggelre kialszod.
2011. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ hát remélem reggelre tényleg kialaszom.:)
2011. nov. 25. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé emberfüggő. Gyakran vagy beteg?
2011. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát kopogjam le márt elég rég voltam beteg.Bár nagyon ritkán vagyok csak náthás,de én olyan vagyok ,hogy hama felfázok.
2011. nov. 25. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt a közelben olyan, aki tüsszög vagy beteg akkor megúszhatod, de azért vegyél egy forró fürdőt a biztonság kedvéért.
2011. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!