Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tippeltek, mennyivel fog...

Mit tippeltek, mennyivel fog nőni a gazdasági szakokra a ponthatár?

Figyelt kérdés

én max 50 pontot merek saccolni,de sokan mondják a környezetemben,hogy még több lesz..(államilag támogatottra gondolok,más nálam szóba sem jöhet)

Ti mit tippeltek?


2012. jan. 18. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy lesz, hogy a budapesti állami egyetemek/főiskolák közt szórják szét a 250 hely 60-70%-át. Tehát szerintem a BCE kap mondjuk 40 helyet, a BGF 60-at, a BME 20-at, a többi állami mint pl.: az OE, a SZIE, a KRE kap 20-20 helyet. És a maradék 40-50 helyet szétosztják a nevesebb vidéki egyetemek közt hasonló arányokkal (Pécsi Tudományegyetem, Nyugat-Mo-i, Debreceni...)
2012. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom amúgy:


Szerintem ilyen magán intézmények mint pl.: BKF, ÁVF, KJF egyetlen helyet sem fog kapni és így tök fölösleges is bejelölni. Mondjuk szerintem állati nagyon köcs*gség, hogy nem mondják meg legalább azt mi hány helyet kap és mi semmi, úgy legalább az ember tudna miből kiindulni...


Szerintem 460-470 pont alatt esélytelen a bejutás akárhova is.

2012. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem a Corvinus kapja a legtöbb helyet, de mivel az 250 nagyon-nagyon kevés, több olyan szak is lesz, ahova max., vagy max. közeli pontok kellenek majd.
2012. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!